Kaçak idda siteleri

Bahis sektörü git gide büyüyen ve büyük paraların döndüğü bir endüstri halini almaya başladı. Geçmişte bu denli revaçta değildi. Ancak teknolojinin ve internetin büyük bir hızla gelişmesi, online ortamda hizmet veren firmaların sayılarının da hızla artmasını sağladı. Tabi ki tüm sektörlerde olduğu gibi, idda sektörü de son dönemlerde hızlı gelişmelere sahne oldu. Bir biri ardına online idda siteleri açılmaya başladı.

Bu sitelerin büyük bir çoğunluğunun lisanslı olduğunu söyleyebiliriz. Lisanslı olmaları demek, belirli kurallar ve yasalar çerçevesinde hizmet sundukları anlamına gelir. Diğer taraftan lisans almak çok da kolay bir iş değildir. Bu nedenle de sektörde lisanssız ve kaçak olarak faaliyet gösteren idda sitelerinin de olduğu bilinen bir gerçektir. Kaçak idda siteleri kısa sürede insanları dolandırıp faaliyetlerine son verirler. Bu siteleri ayırt etmek çoğu zaman güçtür. Özellikle idda oynamaya yeni başlayanlar açısından daha güç olabilmektedir.

İşte bu nedenle her zaman dile getirdiğimiz sözü yinelemek istiyoruz. Bir siteye üye olurken araştırın ve mutlak suretle kaçak olanlardan uzak durun! Yasal ve güvenilir yabancı idda siteleri üzerinden oyun oynayın! Bizler de bu yüzden sitemizde her zaman en güvenilir idda sitelerine yer veriyoruz.

Bu sitelerin başlarında bahigo, bets10 ve youwin gelmektedir. Bu sitelere endişe etmeden üye olabilirsiniz.

bets10 giriş yap

Yasal idda siteleri

Bu noktada önemli bir konuya değinmeden geçemeyiz. Türkiye’de yerli idda sitelerinin dışındaki siteler genel anlamda kaçak idda siteleri biçiminde tanımlanıyor. Yani bazı kesimler yurt dışında faaliyet gösteren tüm lisanslı ve yasal siteleri de kaçak olarak nitelendiriyor. Fakat aslında böyle olmadığını söylemek istiyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yurt dışında kurulmuş olan birçok firma, faaliyetini kaçak olarak değil, belirli yasalar çerçevesinde yürütüyor. Tabi ki, onların bağlı olduğu yasalar ise kuruldukları ülkelerin yasalarıdır. Türkiye’deki yasalar onların faaliyetine yön veremez.

Sayfamızda yer alan sitelerin tamamı yasaldır. Her ne kadar Türkiye’de kaçak idda siteleri olarak tanımlansa da bunların tamamı Avrupa’nın ve Dünya’nın birçok ülkesinde hizmet sunan ‘yasal online idda siteleri’dir. Türkiye’den de müşteri kabul etmektedir.

Diğer taraftan resmi otoriteler bu sitelere üye olunmasını engellemek amacı ile sık sık web sitelerini engelliyor. Ancak firmaların faaliyetine kesinlikle karışmaları mümkün değildir. Çünkü bu firmalar da tıpkı Türkiye’deki resmi ve yerli idda siteleri gibi yasal olarak hizmet veriyor. Sonuçta da binlerce müşterisi olan bu siteler uzun yıllardan bu yana idda sektöründe faaliyetine devam ediyor.


İÇERİĞİ PAYLAŞ!